موسسه و گروه ذهن قدرتمند، در سال ۱۳۹۸ در شهر تهران توسط استاد هاشمی ساخته شده و در سال ۱۳۹۹ توسط ایشان به ثبت قانونی رسیده و افتتاح شده است.
هدف اصلی از تاسیس این مجموعه، خدمت رسانی به مردم با ارائه قوانین ذهن و قوانین جهان هستی  است برای اینکه بدانند با چه روشی بر افکار خود مسلط باشند و بتوانند به خواسته های خود (که یکی از بزرگترین دغدغه های بشریت می باشد) برسند.
استاد هاشمی، مدرس، کارشناس، محقق و پژوهشگر قوانین ذهن و علوم ذهنی با بنیانگذاری موسسه ذهن قدرتمند و راه اندازی اولین پیج ایرانی قدرت ذهن در اینستاگرام به نام “ذهن قدرتمند” فعالیت خود را در این زمینه آغاز نموده و در حال حاضر به بیش از نیم میلیون دنبال کننده در پیچ اینستاگرام و بیش از میلیون ها بازدید در سراسر کشور رسیده و این روند همچنان در حال رشد و افزایش است.

با بیش از نیم میلیون فالوور

دانشجو

استاد

به دلیل استقبال شدیدی که از سوی مردم به جهت دریافت این محتوای با ارزش شد، پیج دوم ذهن قدرتمند نیز در اینستاگرام به نام “ذهن قدرتمند 2” تاسیس گردید.
مطالبی که در درون صفحه اینستاگرام ذهن قدرتمند قرار داده می شود عموما محتوایی تحت عنوان قدرت ذهن و تکنیک های جذب پول، خود شناسی، راهنمایی در رسیدن به موفقیت، ارائه راهکار های تربیت ذهن و همچنین گنجینه هایی می باشد که سال هاست برای بدست آوردن آن تحقیق و مطالعه شده است. این محتوای با ارزش، هر روزه به صورت کاملا رایگان و با اهداف نیک، توسط موسسه ذهن قدرتمند در اختیار عزیزان قرار می گیرد.
شایان ذکر است این موسسه اولین و معتبرترین موسسه ثبت شده در کشور به صورت قانونی می باشد که به طور کلی به پیشرفت، رشد و ارتقا ذهنی، خداشناسی، آشنایی با قوانین جهان، انرژی های موجود در کائنات و مسائلی از این قبیل می پردازد.